• Wpisów: 40
  • Średnio co: 48 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 17:46
  • Licznik odwiedzin: 1 748 / 2009 dni
 
seiya
 
                       

Cóż mogę o tej Pani powiedzieć tylko tyle, że pisze bardzo dobre książki gdy jakąś zacznę czytać trudno mi się oderwać. Jest to kolejny erotyk więc dla osób 18+.
Przeczytałam wszystkie 3 tony Crossa i czekam na 4 część "Captivated by You" który ukaże się jak mi wiadomo 28 stycznia 2015r.
Książka była zaplanowana na 14.11.2014r. ale znów została przesunięta z czego jestem bardzo nie zadowolona ponieważ bardzo mieć ciekawi jakie jest zakończenia związku Eva i Crossa.
THUMB_PAN_rozkosze_nocy.jpg

Ostatnią książka jaką przeczytałam Sylvia Day były "Rozkosze nocy" powiem szczerze na początku akcja nie była ciekawa, ale po każdej przeczytanej stronie robiła się interesująca. Książka opowiada o kobiecie która jest kluczem do tajemnicy świata snu jeśli tak to można rozumieć oraz o walecznym Mistrzu Miecza Aidanie i tu występuję nazwisko Cross.
Tych dwoje poznaje się w śnie kobiety gdy Aidan przychodzi a ta go wpuszcza jak pierwsze z Strażników od razu wybucha po między nimi pożądanie jak to zawszę była, ale nie jest to tak ciekawa jak to, że Aidan ucieka ze swojego świata w którym żył przez stulecia do swoje ukochanej i próbuję ją ocalić od wszystkiego co złego może ją spotkać nawet w jednym momencie on wraca do własnego świata wiedząc, że jej więcej nie zobaczy natomiast ona idzie do niego świata o tam go ratuję. Proste romansidło, ale w jaki sposób dostała uchwycona relacja po miedzy dwoja ludzi przez Sylvie Day jest naprawdę ujmuję ujmująca mnie bardzo urzekło to jak bardzo ktoś obcy może się stać tak bliski. I dla mnie to jest po prostu uroczę jak mężczyzna może pokochać kobietę i zrobi dla niej wszystko. Tylko szkoda że o tak pięknych uczuciach i walce o swoją miłość można przeczytać tylko w książkach.


rozkosze.jpg

Nie możesz dodać komentarza.